Våre ansatte har høy kompetanse og erfaring gjennom flere år innen reiseliv- og hospitailtynæringen. Økonomi, revenue, marked, salg, drift og ledelse er godt ivaretatt gjennom engasjerte og motiverte medarbeidere.

Vår bedriftskultur kan best beskrives med stor arbeidsvilje, arbeidsglede, hjertefølt engasjement og viljen til å lykkes!

Alle på hovedkontoret er ansatt i NHG Managment, den operative delen av morselskapet Norlandia Hotel Group.

NHG styre: Roger Adolfsen, Kristian A. Adolfsen og Morten A. Kahrs

For oss er det svært viktig at organisasjonen er preget av personer med
høy lojalitet, pågangsmot og fleksibilitet. Vi skal være dyktige sammen som team, og hver for oss!

Morten A. KahrsAdministrerende Direktørtlf: +47 98 22 25 64epost: morten(at)norlandia.no
Diana BalinovaØkonomidirektørtlf: +47 97 12 18 17epost: diana(at)norlandia.no
Christian A. MörkstedtDriftsdirektør tlf: +46 70 83 44 470epost: christian.morkstedt(at)norlandia.se
Gisle ØygardVise Administrerende/Forretningsutviklertlf: +47 98 22 25 91epost: gisle(at)norlandia.no
Hanne BroxRevenueansvarligtlf: +47 98 22 25 16epost: hanne@norlandia.no
Øyvind ØhmanDriftssjef Norgetlf: +47 98 22 25 56epost: oyvind.ohman@norlandia.no
Leiv RodaDriftssjef Norgetlf: +47 98 22 25 77epost: leiv@norlandia.no
Helena ÅhlbergDriftssjef Sverigetlf: +46 70 56 38 680epost: helena.ahlberg@nyastarhotel.com
Jorunn BraateDriftssjef Økonomitlf: +47 41 67 33 69epost: jorunn@norlandia.no
Pia Meinstad-MoenMarkedsansvarligtlf: +47 91 88 93 18epost: pia@norlandia.no
Jarle HolsveDirektør Forvaltning Drift Vedlikehold og Utvikling (FDVU)tlf: +47 98 22 25 82epost: jarle@norlandia.no
Steffen H. ArnoldDriftssjef F&Btlf: +47 47 28 69 61epost: steffen@norlandia.no
Anita ØygardSalgsdirektørtlf: +47 93 21 89 17epost: anita@norlandia.no
Thomas SkinnemoenHotel Group Controllertlf: +47 97 41 37 36epost: thomas.skinnemoen@norlandia.no
Inger Johanne OlsenDriftssjef Kvalitet & Opplæringtlf: +47 41 54 75 85epost: inger.johanne.olsen@norlandia.no
Ine AndersenAdm. Koordinatortlf: +47 46 42 38 53epost: ine.andersen@norlandia.no