Våre ansatte har høy kompetanse og erfaring gjennom flere år innen reiseliv- og hospitailtynæringen. Økonomi, revenue, marked, salg, drift og ledelse er godt ivaretatt gjennom engasjerte og motiverte medarbeidere.

Vår bedriftskultur kan best beskrives med stor arbeidsvilje, arbeidsglede, hjertefølt engasjement og viljen til å lykkes!

Alle på hovedkontoret er ansatt i NHG Managment, den operative delen av morselskapet Norlandia Hotel Group.

NHG styre: Roger Adolfsen, Kristian A. Adolfsen og Morten A. Kahrs

For oss er det svært viktig at organisasjonen er preget av personer med
høy lojalitet, pågangsmot og fleksibilitet. Vi skal være dyktige sammen som team, og hver for oss!

Morten A. KahrsAdministrerende Direktørtlf: 98 22 25 64epost: morten@norlandia.no
Diana BalinovaØkonomidirektørtlf: 97 12 18 17epost: diana@norlandia.no
Christian A. MörkstedtDriftsdirektør Sverigetlf: +46 70 83 44 470epost: christian.morkstedt@norlandia.se
Gisle ØygardVise Administrerende/Forretningsutviklertlf: 98 22 25 91epost: gisle@norlandia.no
Matthias B. TanskiDriftsdirektør Norgetlf: 98 22 25 30epost: matthias@norlandia.no
Jorunn BraateDriftskoordinatortlf: 41 67 33 69epost: jorunn@norlandia.no
Pia Meinstad-MoenMarkedsansvarligtlf: 91 88 93 18epost: pia@norlandia.no
Hanne BroxRevenueansvarligtlf: 98 22 25 16epost: hanne@norlandia.no
Jarle HolsveDirektør FDVUtlf: 98 22 25 82epost: jarle@norlandia.no
Camilla FollestadAdministrasjonsassistenttlf: 98 22 25 83epost: camilla@norlandia.no
Steffen H. ArnoldDriftssjef F&Btlf: +47 47 28 69 61epost: steffen@norlandia.no
Trond Ola RynningDriftssjef Norgetlf: +47 92 80 16 14epost: trond.ola@norlandia.no
Øyvind B. FrisakRevenue Managertlf: 98 04 39 53epost: oyvind.frisak@norlandia.no